Kayıt Ol'maz iseniz Linkleri ve Resimleri Göremezsiniz.Eğer Kayıtlı'İsenizGiriş Yapın
Moderatör Alımları Başlamıştır.Başvuru için TIKLA

Medit Programı

Paylaş

sqlowen
    Moderatör
    Moderatör

>>Rep Puanı : 29
    >>Teşekkür Puanı : 0
    >>Mesaj Sayısı : 23
    >>Kayıt tarihi : 05/03/11

Cüzdan
    Altın Altın:
    Para Para:

default Medit Programı

Mesaj tarafından sqlowen Bir Ptsi Mart 07, 2011 6:22 pm

Arkadaşlar bunun sayesinde objelerin kordinatlarını bulabileceksiniz.Obje kordinatları,obje görünümü,obje idleri vb.
    Ben şahsen medit kullanmıyorum bu program sayersinde.Ordan kordinatlara bakıyorum direk moda ekliyorum.

Kullanım:

Programı açınca orada f yazar sadece f ama sizdeki Gta sa yı görürse onuda yazar.Görmezse add diyip gta sa nın klasörünü bulun.ok deyip yükleyin.Sonra üstte sekmeler var.Ordan screne yi seçip mapımız nerde geçiyorsa onları işaretliyoruz.Benim map LS de geçiyor.Ordan LA olanları seçiyorum.Sorna render diyorum.O siyah yerde birşey yükleniyor.Onu bekliyoruz.O yüklenince üstteki sekmelerden 2. sini yani IPL yi seçip hangi mapı yüklediysek onu seçiyoruz.Büyük aşama bitti.Şimdi obje ekliyeceğimiz yere gelip mousenin sağ tuşu ile tıklayıp New diyoruz.Sonra orda bir pencere çıkıyor.Orda istediğiniz gta sa daki herşey var.Seçiyoruz.Sonra kırmızı şekilde seçtiğimiz şey geliyor.Sol tarafta Item diye pencere doluyor,ordan kordinatını felan ayarlayabiliriz.Sonra ok diyoruz kırmızılığı bitiyor.Serverimize eklemek istersek.Ordaki kordinatları ile CreateObject'e atabiliriz.Create object yaptıktan sonra modu kaydedelim.Sonra oyuna girelim ve izleme keyfini yaşayalım.Anlamadığınız yer olursa sorabilirsiniz.

Not: Sanırım forumda ilk ben paylaşıyorum.Paylaşıldıysa özür dilerim.

Kod:
    http://solidfiles.com/d/J1E5

Forum Saati C.tesi Eyl. 22, 2018 3:39 pm