Kayıt Ol'maz iseniz Linkleri ve Resimleri Göremezsiniz.Eğer Kayıtlı'İsenizGiriş Yapın
Moderatör Alımları Başlamıştır.Başvuru için TIKLA

şehir Hapishanesi~~Prison break

Paylaş

sqlowen
    Moderatör
    Moderatör

>>Rep Puanı : 29
    >>Teşekkür Puanı : 0
    >>Mesaj Sayısı : 23
    >>Kayıt tarihi : 05/03/11

Cüzdan
    Altın Altın:
    Para Para:

default şehir Hapishanesi~~Prison break

Mesaj tarafından sqlowen Bir Ptsi Mart 07, 2011 6:34 pm

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere 1 ay önce başladığım fakat es geçtiğim ama şimdi yeniden ele alıpta adam ettiğim MAP'ımı paylaşıyorum . El emeği göz nuru En sevdiğim çalışmalarımdan biridir. Lafı uzatmadan anlatıma geçeyim.

*Arkadaşlar her bilgisayarda ayrı bir fonsiyon vardır Bunları görmek için bilgisayarın bşına geçip F tuşuna basmanız yeterli. (Sondaki 2 bilgisayar boştur. Yani hiçbir fonksiyonu yok). Bilgisayarın birisi /yardim menüsünü gösteriyor. Birisi /komutlar menüsünü, diğeri hapisane yönetim menüsü, diğeri ise güvenlik kamerasını. Güvenlik kamerası için /gkamerasi yazmalısınız.

*Büyük hapisane kapısını açmak için ister /kapiac yazın isterseniz Keypad'ın önüne geçip F tuşuna basın. Keypad resimlerde ve videoda yoktur. Çünkü sonradan eklendi. Ama dikkat çeker. Afedersiniz hayvan kadar

* Komutlar şöyledir;

/kogus1ac : 1. koğuşu açar. || /kogus1kapat : 1. koğuşu kapatır.
    /kogus2ac : 2. koğuşu açar. || /kogus2kapat : 2. koğuşu kapatır.
    /kogus3ac : 3. koğuşu açar. || /kogus3kapat : 3. koğuşu kapatır.
    /kogus4ac : 4. koğuşu açar. || /kogus4kapat : 4. koğuşu kapatır.
    /kogus5ac : 5. koğuşu açar. || /kogus5kapat : 5. koğuşu kapatır.
    /kogus6ac : 6. koğuşu açar. || /kogus6kapat : 6. koğuşu kapatır.
    /koguslariac : Tüm koğuşları açar. || /koguslarikapat : Tüm koğuşları kapatır.

Buyrun tanıtım videomuz (Video kalitesi için özür dilerim. Ama kalite yüksek olunca boyutu bir hayli artıyor. Upload uzadıkça uzuyor diye kalitesini düşürdüm ):

Kod:
    http://www.dailymotion.com/video/xeziv4_fs-yehir-hapisanesi-tanytym-yeni_videogames
    Download
    http://solidfiles.com/d/12862/

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Eyl. 22, 2018 2:42 pm